Category Archives: Adana

Adana

Adana uçak bileti fiyatları sürekli güncelleniyor. Bulunduğunuz siteden e-bilet almak çok kolay. Havayolu şirketleri sürekli kampanya düzenler. Biz de bu kampanyaları anında sizinle paylaşırız. Ucuz Adana uçak bileti bu yüzden sitemizde her zaman bulunur. My Acenta Kampanyası sizler için sürekli güncel ve hazır!

Bir cevap yazın

Adana Uçak Bileti

Adana’da uçak bileti bulup uygun fiyatları görüp satın alabileceğiniz, sizlere hizmetler vermekte olan hem IATA hem de Non IATA acentelerin tam listesi aşağıdadır. Bu listeden seçeceğiniz A, B ya da C sınıfı seyahat acentaları ile çalışarak araç kiralayabilir, yurt dışına ve yurt içine konaklama amaçlı moteller, oteller, apartlar vb. yerlerden yer satın alabilirsiniz, Hemen hemen bütün dünyaya çok… Read More »

İstanbul Adana Uçak Bileti

Uygun fiyatllar bularak uçak biletinizi satın almak için internet üzerinde saatlerce fırsat aramanıza gerek yok.  Yukarıdaki aramalara tarihi girin ve gideceğiniz lokasyonları seçin, gerisini bize bırakın! İstanbul’dan Adana’ya uçmak isteyen yolcu adayları ya Sabiha Gökçen Havalimanı ya da 1970’li yıllardaki adı Yeşilköy Havaalanı olarak hafızalarımızda yer eden, Türk filimlerinin değişmez sahnelerinin çekildiği Atatürk Havalimanı ile uçacak, gidecekleri istikamete… Read More »

Adana Havalimanı

Adana Havalimanı 1937 yılında hizmete girmiştir ve yıllık 2.200.000 yolcu kapasitesi vardır. Toplam 2.105.510m² alana kuruludur. Adana Havalimanında 4540 m2 iç hat, 5825 metre kare dış hatlarda olmak üzere toplamda 10365 metre karelik terminal kullanım alanı bulunmaktadır. 2750×45 metre boyutunda 115 PCN mukavemetinde bir adet kompozit pist ve 9+2 adet (Nato apronu dahil) uçak kapasiteli,… Read More »