Category Archives: Kampanyalı Ankara Uçak Bileti

Kampanyalı Ankara Uçak Bileti

ankara-uçak-bileti-kampanya

Kampanyalı, ucuz Ankara uçak biletleri..

Ankara uçak bileti alacaklar; web sitemizde havayolu şirketlerinin düzenlediği kampanyada olan çok ucuz Ankara uçak biletlerinin de her zaman satıldığını bilmenizi çok isteriz. My Acenta Kampanyası sizler için sürekli güncel ve hazır! Ayrıca acente tercihini bizden yana kullanan yolcular ikinci uçak bileti alımlarında bizden bilet başı 20 TL indirime hak kazanmaktadırlar.

Ankara’dan hem yurt içi için hem de yurt dışı için yapılan bütün uçuşlara satılacak olan kampanyalı uçak biletleri bu siteden bulabilirsiniz. Aynı zamanda uçak bileti haricinde ücretsiz yapılan havalimanı transferlerinden, hediye uçak biletlerine, bir öde iki al gibi seçenekli kampanyalara kadar bir çok fırsatı sizinle paylaşacağız.

Pegasus Havayolları’nın düzenlediği kampanyalar ile ilgili bilgiler, BoraJet kampanyaları için açıklamalar ve fırsatlar, AtlasJet’in yaz ve kış kampanyası, SunExpress, THY’nin alt kuruluşu olduğu için kampanyaları da benzer. Son olarak Anadolu Kaplanları yani AnadoluJet. Bu şirket çok az kampanyalı uçak bileti satar. Ama kampanya yaptığı zamanda uçak biletlerine verdiği indirim şaşırtıcı derecede düşüktür. Dolmuş fiyatından biraz pahalıdır.

Ankara uçak bileti satın alarak uçmak isteyenler bu siteden ihtiyaçlarını fazlasıyla giderebilirler. Havayolu firmalarının hepsinin düzenlediği ve hatta onların uçak biletlerini satan küçük acentaların bile organize ettiği kampanyalar ile ucuz  Ankara uçak bileti buradan her an bulunabilir olacaktır. My Acenta kendi uçak bileti kampanyaları için sizlere gerekirse mail yollayabilir.  Üstelik bizim ile uçmayı tercih edenlere sadece -yurt dışı uçak bileti- satın alanlar için geçerli olmak üzere bedava transfer verilmektedir.

Ankara’da Esenboğa Havalimanı üzerinden Çankaya, Kızılay gibi semtlere çok kolay  ulaşılabiliyor. Gerçek sorun popüler olmayan semtlere ulaşmak. HAVATAŞ bu işi sizler için çözmüş. Çok ucuz fiyatlar ile Ankara’nın her yerine misafir taşıyorlar.

Eğer kampanyada olan, ucuz Ankara uçak bileti satın almak istiyorsanız lütfen MyAcenta fırsatları için de bir şans yaratın.

Bir cevap yazın

Ankara Adıyaman Uçak Bileti

Her bütçeye uyan, fazlasıyla ekonomik fiyatlar ile siz de ucuz uçak bileti almak için aramanızı lütfen hemen yapın. Ankara’dan Adıyaman’a uçak yolu ile gidecek olan yolcular Ankara’da Esenboğa Havalimanı‘nı (ESB) kullanarak “ucuz bilet” ile uçma ayrıcalığını yaşamaya başlayacaklar. Ankara Adıyaman uçuş süresi yaklaşık 55 dakikadır. Kuş uçuşu kilometre olarak uzaklık ise 480’dir. Adıyaman’a haftada 5 sefer yapılan Ankara’dan bölgeye… Read More »

Ankara Adana Uçak Bileti

Günlük yaşam bizleri gerek iş gerekse özel hayatımızın içine aldığı çok farklı kültürlerden gelen, sosyal ve ekonomik durumları değişik olan çevreler ile bizi karşı karşıya getirir. Bu karşılaşma bazen bizi farklı şehir ve hatta bazen farklı bir ülkeye gitmek zorunda bırakabilir. My Acenta olarak tam da bu noktada devreye giriyoruz. Bütçenizi sorun etmenize gerek bırakmayacak fiyatlar ile… Read More »

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti

Gündelik hayat içinde şekil alan çevre ve hem iş hem de özel hayatın kapsadığı bir çok alanda, farklı sosyal çevreler ile ister istemez muhatap olmak zorunda kalıyoruz. Bazen farklı şehir hatta ülkeye gitmek gerekebiliyor. Biz tam da bu ihtiyaca karşılık gelen bir hizmet veriyoruz. Bütçeyi sorun etmeden her yere uçmanız öncelikli hedefimiz. Ekonomik sınıf uçak biletlerimiz de… Read More »

Tekirdağ Ankara Uçak Bileti

Tekirdağ ile Çorlu arasında bulunan ve her iki şehrin de sıklıkla kullandığı havalimanı üzerinden direk uçuş yapılan tek bir şehir vardır. O da başkent Ankara’dır. Bu şehirlerden Ankara’ya uçmak isteyenler Tekirdağ Çorlu Havalimanı (TEQ) üstünden yolculuklarına başlayacaklardır. Bu yolculuk için Esenboğa Havalimanı (ESB) son durak olacaktır. Uçuş süresi bir saat 5 dakika olan bu uçuşun mesafesi ise kuş uçuşu 490… Read More »

Ankara Erzurum Uçak Bileti

Size fantastik fiyatları sunduğumuz için çok mutluyuz. Uçak bileti alırken farklı sitelerde çok farklı fiyatlar görüyorsunuz. Biz de bu rekabet ortamında daha ekonomik bilet bulmanız adına bazı fedakarlıklar yaptık. Ekonomik fiyatlarımızı görmek istiyorsanız aramanızı şimdi yapabilirsiniz! Ankara’dan Erzurum’a uçmak isteyen sevgili yolcu adayları Esenboğa Havalimanı (ESB) ile check-in yapıp başlayacakları yolculuklarını Erzurum Havalimanı (ERZ)’de tamamlayacaklardır. Uçuş süresi 1 saat 15 dakika,… Read More »

İzmir Ankara Uçak Bileti

Her keseye uygun, herkesin bütçesine, ekonomisine saygı gösteren fiyatlı İzmir uçak biletine hemen kavuşacaksınız. Uçak firmalarına uygulanan ve uçakların kullandığı benzine indirim yapan devlete biz de servis bedellerinde indirim yaparak destek verdik ve ucuz değil çok ucuz olduk. İzmir’den Ankara’ya havadan uçmak isteyenler çok zahmetsiz olarak servise binip İzmir’de seneler öncesinde Çığlı Havaalanı olarak tanıdığımız Adnan Menderes Havaalanı‘nı (ADB)… Read More »

Ankara Muğla Bodrum Uçak Bileti

Yazın çok fazla talebi olan olan bu uçak biletleri için kesinlikle erken rezervasyon yapmanız önerilir. Yoksa ucuz bilet bulmanız neredeyse imkansız. Ankara’dan tatil amaçlı  bu istikamete yani Bodrum ya da Milas uçuşlarında fiyat kaygısı taşımalısınız. Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden yolculuğa başlayacak misafirler kesinlikle uçuştan en az bir saat önce havalimanında bulunmalıdır. Ankara Bodrum uçuş süresi 1 Saat 35… Read More »

Ankara Beyrut Uçak Bileti

BoraJet Havayolları, bir hamle yaparak Ankara-Beyrut arasında karşılıklı olarak yapılacak olan gidiş dönüş seferler ile Beyrut’a uçmaya başladı. Borajet yönetiminden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yani haftada üç gün yapılacak olan seferler için kampanyalı ve ucuz uçak bilet satışları yapılıyor. Halen Adana’dan da Beyrut’a seferler yapan Borajet firması Ankara-Beyrut ile… Read More »