Category Archives: direkt uçuşlar

direkt uçuşlar

Hangi havalimanı üzerinden hangi havayolu firmasının hangi şehre yaptığı direk uçuş için uçak bileti bulabilirsiniz. Yurti-içi, yurt-dışı fark etmez. Cevabı burada bulacaksınız!

Bir cevap yazın

2015 Uçak Yolcusu Verileri

Devlet Hava Meydanları İşletmesi kısaca DHMİ 2015 senesinin yolcu sayılarını açıkladı. Açıklanan rakamlara göre, Aralık 2015 itibariyle bütün hava trafiği bir önceki yıla göre, iç hatlar için % 16,8 artış ile 66 bin 515, dış hatlar için de % 6,8 artış ile 38 bin 633 kişi oldu. Türki hava sahası üzerinden yine aynı ay itibarıyla 25… Read More »

İstanbul Sabiha Gökçen Uçuş Noktaları

Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden yapılan direk uçuşların iç ve dış hat olarak tam listesini sizler için hazırladık. Bu listede hangi havayolu şirketinin hangi günlerde nereye uçtuğunu görebileceksiniz. Saatini ise yukarıdaki uçak bileti arama sistemimizden öğrenebilirsiniz. Sabiha Gökçen uçak biletlerinde de kampanyalar yapıyor ucuz bilet bulmanız için çalışıyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan (SAW) yapılan dış hat uçuş… Read More »

İzmir Adnan Menderes Uçuş Noktaları

Aşağıda İzmir’den diğer ülke ve şehirlere yapılan bütün direkt uçuşların eksiksiz listesi vardır. Yurtiçi ve yurtdışı yapılan bu seferlerin tamamı haftanın beli günlerinde yoğunlaşmaktadır. Yurt dışı uçuşlarında  toplamda 55 havayolu şirketi, 36 farklı ülkede 86 farklı destinasyona sefer düzenlemektedir. Yurt içi uçuşlarında ise toplam 6 havayolu şirketi 22 destinasyona uçmaktadır. Afrika, Avrupa, Asya, Amerika merkezli uçuş… Read More »

Ankara Esenboğa Uçuş Noktaları

Aşağıda Ankara’dan diğer şehirlere yapılan direkt uçuşların tam listesi bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı olan bu seferlerde uçuşlar haftanın belli günlerinde yoğunlaşmaktadır. Türk Hava Yolları (THY), SunExpress, Pegasus, BoraJet, Mahan Air,  Iran Air, Hahn Air Systems,  Azerbaijan Air, Royal Jordanian, Qatar Airways, Ariana, Lufthansa ve Zagros Air firmaları bu uçuşları gerçekleştirenler. Asya, Avrupa, Amerika, Afrika uçuş noktaları için genellikle… Read More »