Category Archives: Kampanyalı İstanbul Uçak Bileti

Kampanyalı İstanbul Uçak Bileti

istanbul-uçak-bileti-kampanya

Kampanyalı, ucuz İstanbul uçak biletleri..

İstanbul’dan hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlar için satılan bütün kampanyalı biletleri buradan duyuracağız. Sadece uçak bileti değil aynı zamanda ücretsiz havalimanı transferleri, hediye uçak biletleri, 2 al 3 uç gibi seçenekler ve buna benzer daha onlarca fırsat.

Pegasus kampanyaları hakkında bilgi almak isteyenler buradan istedikleri bilgiye ulaşabilirler. Ya da BoraJet kampanyası için bizi hemen arayabilirler. AtlasJet ise kış ve yaz kampanyaları ile misafirlerin karşısında. SunExpress ise Türk Hava Yolları’nın uçmadığı yerlere uçuyor, hem de kampanyalı uçuyor. Ve AnadoluJet. Anadolu’dan kaplanlar olarak çıkan bu şirket ise çok az kampanya yapmasına rağmen yaptığı kampanyalarda verdiği indirimler ile herkesi fazlasıyla şaşırtmayı başarıyor.

İstanbul uçak bileti almak isteyenler ; bu sitede bütün havayolu firmalarının ve onların alt acentalarının düzenlediği kampanyalı ve ucuz İstanbul uçak bileti her zaman bulunuyor. My Acenta Kampanyası sizler için sürekli güncel ve hazır! Ayrıca bizimle çalışmayı tercih edip “yurt dışı uçak bileti” satın alan bütün misafirlerimiz bedava havalimanı transferi verdiğimizi bilsinler lütfen.

İstanbul’da hem Atatürk hem de Sabiha Gökçen Havalimanlarından Taksim, Sultanahmet, Ortaköy gibi yerlere ulaşmak çok kolay. Asıl mesele bunun dışında kalan popülerliği daha az olan semtler. İşte tam da bu noktada devreye HAVATAŞ giriyor. Şirket, her ne kadar merkezlere transfer yapsa da güzergahı üzerinden İstanbul’un %60 lık kısmına ulaşmak çok mümkün.

Siz de kampanyalı, ucuz İstanbul uçak bileti almak istiyorsanız MyAcenta fırsatlarını lütfen sürekli takip edin.

Bir cevap yazın

İstanbul Batman Uçak Bileti

Batman’a gidecekseniz aşağıda yazdığımız yerleri görmenizi öneririz. Kültürel mirasın yöreye etkisini tarihsel yaşam formları ile harmanlayan bu şehre gidenler Hızır Bey Cami, İbrahim Bey Camisi, Memikan Köprüsü, Garzan Çayı, Mor Kiryakus ve Mor Aho Manastırı, Pertükân, Beksi, Kandil, Rabat, Bozikân ve Kozluk (Hezo) Kalesi, Hallan Çemi Höyüğü, Seyyid Bilal Türbesi, İmam Abdullah Zaviyesi, Zeynel Bey Kümbeti ile deyimlerimize yer etmiş meşhur “Yol Geçen Hanı” mutlaka görmelidir. İpek yoku… Read More »

İstanbul Bingöl Uçak Bileti

Şehir adını Erzurum şehri ile Muş şehrinin tam sınırlarında yer alan Bingöl Dağı’ndan alır. Çapakçur adı olarak 1944 senesine kadar anılan Bingöl ili dağlık ve sarptır. Şehrin merkezinde 120 bin kişi kırsalında ise 20 bin kişi yaşamaktadır. Kral Kızı Kalesi, Sentarius Kalesi, Kerek Deresi, Çır Şelalesi, Horhor kaplıcası (Sabırtaşı kaplıcası olarak da bilinir), Dikpınar Ilıcası, Mürsel… Read More »

İstanbul Afyonkarahisar Uçak Bileti

Tam anlamıyla bir turizm şehri olan Afyonkarahisar 2-3 günde bitirilip öğrenilemez. Bu şehrimizde bulunan turistik yerlerin listesi aşağıdadır. Afyon Müzesi Zafer Müzesi Metropolis Synnada Kibotos Antik Kenti Dokimaia Antik Kenti Yedi Kapı Pentapolis Kentleri Bruzus Eucarpeia Hierapolis Otrus Stectorıum Pentapolis Ococleia Lysias Metropolis Cidyessus Prymnessus Sanaus Afyon Kalesi Sandıklı Kalesi Seydiler Kalesi Avdalas Kalesi Bayramaliler… Read More »

İstanbul Zonguldak Uçak Bileti

Doğal kaynakları ile ekonomisine ciddi katkı sağlayan nadir şehirlerimizden birisidir. Ekonomik yapısı bunun üstüne kuruludur. Taş kömürü, demir, alüminyum, manganez, dolamit, barit, kalker, şiferton, kuvarsit materyallerinin zengin maden yatakları bulunur. Tarım potansiyeli ise buğday, arpa ve mısır ağırlıklıdır. Ağırlıklı olarak şehir iş için gelenleri ağırlamaktadır. Şehri iş amaçlı ziyaret eden yerli, yabancı misafirler uzun konaklamalar yapmazlar. Aldıkları… Read More »

İstanbul Uşak Uçak Bileti

Şehrin merkezinde, bulunan Organize Sanayi Bölgesi genellikle tekstil sektörü merkezli çalışır. Karma olan Organize Sanayi Bölgesi de vardır. Burada da deri sektörü hakimdir. İplik, baskılı ve ham bezler, battaniye, elyaf, seramik ile el yapımı ve fabrikasyon halı üretimi şehri ekonomik olarak ayakta tutan ürünlerdir. Uşak genellikle iş amaçlı seyahat eden yerli ve yabancı misafir ağırlar. Yolu… Read More »

İstanbul Muş Uçak Bileti

Muş Kalesi, Kayalıdere Antik Kenti, Meryem Ana Kilisesi ve Kesik Baş Türbesi Muş’a gidenlerin turistik açıdan mutlaka görmeleri gereken tarihi yerlerdir. Muş Havalimanı ise 1992 senesinde hizmet vermeye başlamış olup şehre yani merkeze uzaklığı sadece 18 kilometredir. Yolcu kullanımına açık olan alan 827 metre kare, park yerinin araçlar için kapasitesi ise 40  metrekaredir. Bingöl, Erzurum, Siirt yolu… Read More »

İstanbul Tokat Uçak Bileti

Yeşilırmak kenarında kurulmuş Deveci Dağları ile kuşatılmış iç ve güneydoğu anadolunun bir kavşak noktası ıkan bu şirin şehrin kuzeyinde Samsun yer alır, kuzeydoğusunda ise Ordu bulunmaktadır. Sivas ve Amasya illeri ile de etrafı kısmen çevrilidir. Tokat Havalimanı 1988 yılında başlayan inşaat 1990 yılında tamamlanınca 1740 metre uzunluğunda olan büyük bir piste kavuşmuştur. Borajet, bölgeye en… Read More »

İstanbul Amasya Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin biraz arkasında, biraz da içinde bulunan bu şehrimiz bir vadi ve onun tabanı üstüne kurulduğu için deniz seviyesinden fazla yüksekte değildir. Osmanlı tarihi bilenler Amasya’yı bir çok padişah ve şehzadenin doğduğu yer olarak tanırlar. Milli mücadele döneminde Atatürk’e verdiği destekle de yakın tarihimize damga vurmuştur. Siz sevgili misafirlerimize Amasya’ya gitmek için kesinlikle çok ucuz bilet… Read More »