Category Archives: Kampanyalı İzmir Uçak Bileti

Kampanyalı İzmir Uçak Bileti

izmir-uçak-bileti-kampanya

Kampanyalı, ucuz İzmir uçak biletleri..

İzmir uçak bileti satın alacak olanlar için; My Acenta bütün havayolu şirketleri tarafından düzenlenen kampanyaların hepsini sizlere sunuyor. Çok ucuz fiyatlar ile İzmir uçak biletlerin de fırsat fiyat ayrıcalığını mutlaka yakalayacaksınız. Ayrıca kendi kampanyalarımız içinde sizleri bilgilendireceğiz. Acente tercihlerini bizim için kullananlar ikinci defa uçak bileti satın alırlarken bilet başına 20 TL indirim kazanırlar.

İzmir’den yurt içine de yurt dışına da uçuşlar yapılır. Yapılan bütün uçuşlar için satılan kampanyalı uçak biletlerinden de ayrıca faydalanabilirsiniz. Ve uçak bileti indirimleri haricinde sizlere ücretsiz havaalanı transferi de sağlıyoruz. Hediye uçak biletlerimiz ise sadece bonus.

Pegasus yani FlyPgs tarafından düzenlenen bütün kampanyalar, BoraJet’in fırsat biletleri, AtlasJet’in 12 aylık kampanyaları, SunExpress ile THY’nin koordine biletleri gibi bir çok şeyi burada bulacaksınız. Anadolu Kaplanlarının AnadoluJet’i ise çok az kampanya yapar. Ama yaptığı kampanyalarda da inanılmayacak kadar ucuz uçak bileti satar. Bu biletlerde indirimler ve kar marjları çok düşüktür. Dolmuş fiyatı gibi.

İzmir uçak bileti alıp uçmak isteyenlere bu site yardımcı olacaktır. Havayolu firmaları ve onların alt acentaları uçak biletleri de burada bulunacaktır. Ucuz İzmir uçak bileti burada her zaman bulunacaktır.

İzmir’de Adnan Menderes Havalimanı’na inenler Göztepe, Karşıyaka, Çeşmealtı gibi semtlere çok kolay ve uygun fiyata transfer bulabilirler. HAVATAŞ ile küçük semtlere de ulaşmak mümkün.

Siz de kampanyadaki, İzmir uçak biletlerinden satın almak istiyorsanız MyAcenta’nın fırsatlarına lütfen bir şans tanıyın. Çünkü, İzmir uçak bileti almadan önce bizim de fiyatlarımızı test etmenizi, bilmenizi isteriz. Uygun fiyat ayarlaması yapmak için 24 saat çalışıyoruz. Ayrıca havayolu firmalarının düzenlediği kampanyada olan ve çok ucuz İzmir uçak bileti bizde her zaman rafımızda bulunur. My Acenta Kampanyası sizler için sürekli güncel ve hazır!

Bir cevap yazın

İzmir Adana Uçak Bileti

Günlük yaşam içinde .çok farklı kültürler ve sosyal çevreden insan ile çalışırız. Ekonomik durumları farklılık gösteren bu çevre ile toplantılar gerekebilir. Bu durum bizi bazen farklı şehirlere, hatta farklı ülkelere gitmek zorunda kalırız. My Acenta her bütçeye uygun çözümler ile sizleri buluşturmak için çalışıyor. Ekonomik sınıf uçak biletleri için sistem size seçenekler sunacaktır. VIP uçak biletlerimiz ise beklentileri… Read More »

İzmir İstanbul Uçak Bileti

İzmir’den İstanbul’a uçak yolu ile gitmek isteyenler sadece yerli havayolu firmaları ile uçabilirler. Yabancı firmalar bu güzergahta uçmazlar. İzmir’in bir havalimanı vardır o da Adnan Menderes Havalimanı‘dır. Bu tesis İzmir merkezin 60 kilometre kadar güneyindedir. Gaziemir ilçesinde olan havaalanı Milas, Bodrum yolunda, Antalya, Kuşadası, Ankara sapağının yakınında yer alır. Eğer ucuz uçak bileti alarak uçmak istiyorsanız sabah… Read More »

İzmir Antalya Uçak Bileti

İzmir’den Antalya’ya uçacak olanlar Adnan Menderes Havalimanı üzerinden yolculuklarına başlayacaklardır. Bu tesis İzmir’in çok dışında olduğu için yolu hesaplamanız uçağı kaçırmamanız açısından önemlidir. İzmir Antalya uçuş süresi yaklaşık olarak 65 dakika, kuş uçuşu uzaklık ise 480 kilometredir. Her gün en az üç uçuş yapılan bu güzergah yaz-kış çok faaldir. Yerli havayolu firmaları neredeyse eksiksiz olarak İzmir – Antalya uçuşu… Read More »

İzmir Konya Uçak Bileti

Fazlasıyla ucuz, fazlasıyla ekonomik fazla olacak ama fazlasıyla iddialı.  Uçak bileti fiyatlarımız için bu cümleyi kurmaktan çekinmedik. Çünkü kendimize FAZLASIYLA güveniyoruz! İzmir’den Konya’ya, Mevlana’nın şehrine uçak yolunu kullanarak gitmek isteyen misafirlerin bilet satın aldıkları ilk tercihlerden birisi olma iddiasıyla çalışıyoruz. Yolcularımız, İzmir’de Adnan Menderes Havalimanı, IATA kodu ADB olan tesiste check-in yapacaklar. Aklınızda bulunsun. Bu tesis şehir… Read More »

İzmir Ankara Uçak Bileti

Her keseye uygun, herkesin bütçesine, ekonomisine saygı gösteren fiyatlı İzmir uçak biletine hemen kavuşacaksınız. Uçak firmalarına uygulanan ve uçakların kullandığı benzine indirim yapan devlete biz de servis bedellerinde indirim yaparak destek verdik ve ucuz değil çok ucuz olduk. İzmir’den Ankara’ya havadan uçmak isteyenler çok zahmetsiz olarak servise binip İzmir’de seneler öncesinde Çığlı Havaalanı olarak tanıdığımız Adnan Menderes Havaalanı‘nı (ADB)… Read More »

İzmir Batman Uçak Bileti

İzmir’den Batman’a havadan gitmek karayoluna göre çok daha zahmetsiz ve ucuz. İzmir’de seneler öncesinden Çığlı Havaalanı olarak bildiğimiz Adnan Menderes Havaalanı‘nı kullanarak Batman’a uçacaklardır. Adnan Menderese şehir merkezinin çok dışında olduğu için bu uçağı kaçırmama adına dikkatli davranmanız da çok büyük yararlar vardır. İzmir Batman uçuş süresi 3 Saat 15 dakikadır ve bazı durumlarda yapılan bu… Read More »

İzmir Malatya Uçak Bileti

İzmir’den Malatya’ya hava yolu tercihi ile uçmak isteyenler İzmir’de Adnan Menderes Havalimanı‘nı kullanarak Malatya’ya ulaşabilirler. İzmir Malatya uçuş süresi 1 Saat 50 dakikadır. Kuş uçuşu mesafe ise hemen hemen 740 Km’dir. Her gün en az 6 uçuş yapılmaktadır. Türk Havayolu şirketlerinin sadece bir kısmı İzmir – Malatya arasında uçuş gerçekleştirir ve bu uçuşlar direk uçuşlardır. Malatya Erhaç Havalimanı ise merkeze 30… Read More »

İzmir Bingöl Uçak Bileti

İzmir’den Bingöl’e uçacak olan yolcularımız uçak saatinden minimum 60 dakika öncesinde İzmir Adnan Menderes Havalimanı (ADB) da bulunmak zorundadır. Check-in yani uçağa biniş ve koltuk numarası alma işlemleri internet üzerinden yapılmadıysa havalimanında mutlaka yapmalıdır.  Bu uçuşun süresi yaklaşık 110 dakika civarındadır. İzmir – Bingöl arasında her gün en az 2 uçuş yapılmaktadır. 2013 senesinde hizmete açılan Bingöl Havalimanı (BGG) ise lokasyon olarak Siirt – Diyarbakır kavşağına… Read More »